Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de executie pt Modernizare drumuri in com Branesti, sat Islaz si sat Pasarea, str Libertatii

Număr anunț
DA29894407
Autoritate contractantă
COMUNA BRANESTI (CUI 4420724)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
30.510.397 RON
Data publicării
07.02.2022 00:00
Data finalizării
11.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.510.397 RON