Atribuită Cumpărare directă

serviciu evaluare active, Primaria TODIRESTI

Număr anunț
DA35035852
Autoritate contractantă
COMUNA TODIRESTI (CUI 4326922)
Furnizor / câștigător
RATA VASILE (CUI 35302427)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.000 RON
Data publicării
14.02.2024 13:46
Data finalizării
15.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.000 RON