Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 6,8% sub estimat
Proiectare (PAC+PT+CS+DE) + asistență tehnică din partea proiectantului si executia lucrarilor la obiectivul de investitii: Reabilitare si modernizare Scoala Gimnaziala “Avram Iancu”, care face obiectul contractului de finantare nr.73520/22.06.2022 –“Cresterea eficientei energetice a cladirilor Scolii Gimnaziale Avram Iancu, str. 1 Decembrie nr.27-29”.
- Număr anunț
- CAN1113358
- Autoritate contractantă
- Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
- Furnizor / câștigător
- AMICII BUILDING SRL (CUI 24060832)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.224.156,27 RON
- Valoare atribuită
- 3.935.843,22 RON 6,8% sub estimat
- Data anunțului
- 11.10.2023 17:02
- Anunț de participare
- CN1056528
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
AMICII BUILDING SRL CUI RO 24060832
Asociați 1
DESIGN CONSTRUCT IMOBIL S.R.L. CUI RO31950825
Subcontractanți 3
INST-NISTOR SRL CUI RO 566132
SKYLINE ENGINEERING S.R.L. CUI RO30835569
TROMPY PROD COM SERV CUI RO 6564408
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
REGAL HOUSE SRL CUI RO 23142268
Asociați 1
RIZAV PROIECT S.R.L. CUI 25791539
Subcontractanți 9
COLUMNA CONSULT SRL CUI RO23967516
DIAMELF SRL CUI RO 7157496
ENERGY REPORT SRL CUI 37045702
LOYAL CENTER SRL CUI RO 14709305
PET TUR SRL CUI RO 17908264
PRODANYA SRL CUI 14869047
PT CIVIL PROJECT S.R.L. CUI 40831211
RADMAR INSTAL SRL CUI RO21535996
ROSILO AUTOMATIC S.R.L. CUI 38948741
Valoare atribuită
3.935.843,22 RON
din 4.224.156,27 RON estimat
6,8%
Adjudecat la 93,2% din estimat · economie 288.313,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.