Atribuită
Anunț atribuire
NEGOCIERE FARA PUBLICARE MATERIALE CURATENIE 29.06.2023 - PREBOX EMS SRL
- Număr anunț
- CAN1113506
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
- Furnizor / câștigător
- PREBOX EMS SRL (CUI 37621325)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.060 RON
- Valoare atribuită
- 7.060 RON
- Data anunțului
- 11.10.2023 08:39
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 7.060 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | PREBOX EMS | 7.060 RON |
Valoare atribuită
7.060 RON
din 7.060 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro