Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 45,3% sub estimat
Servicii pentru elaborare Documentație tehnico-economică aferente proiectului „Reabilitare infrastructură rutieră pe coridorul: cartier Tudor Vladimirescu - cartier 22 Decembrie 1989, deservit de transportul public”
- Număr anunț
- CAN1083884
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
- Furnizor / câștigător
- FIP CONSULTING (CUI 18423208)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.010.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.100.000 RON 45,3% sub estimat
- Data anunțului
- 12.10.2023 13:02
- Anunț de participare
- CN1040003
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
F.I.P. CONSULTING SRL CUI RO 18423208
Subcontractanți 6
ALTIMATE S.A. CUI 33870323
GAZ INSTAL S.R L. CUI RO 13467580
HELMERT SRL CUI RO 25791610
MUZEUL JUDETEAN MURES CUI 4323500
VIREO ENVIROCONSULT SRL CUI 29372720
WALHALLA INVEST PRODCOMIMPEX SRL CUI RO 9706035
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
MULTINVEST SRL CUI RO 6348838
Asociați 1
MULTINVEST PROIECTARE S.R.L. CUI 15697900
Subcontractanți 9
ARC STUDIO SRL CUI RO516649
ARHIGRAF SRL CUI RO 6030957
EDG CONSULT SRL CUI RO14495929
INSTA GRUP S.A. CUI RO 9808027
MUZEUL JUDETEAN MURES CUI 4323500
SMART VIRTUAL DESIGN S.R.L. CUI 41259283
SST GRUP TRANSILVANIA CUI 35751809
TERRA DRILL SRL CUI 32756755
TOPOMETRIC INTELLIGENCE SRL CUI 32648192
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DECONSTRUCT AG S.R.L. CUI RO37827687
Subcontractanți 8
AMPER GRUP SRL CUI RO 17998658
AQUA PROCIV PROIECT SRL CUI RO 8594855
ARHING SRL CUI RO 1197092
ARVADA SRL CUI RO18013526
CIRUS COMIMPEX SRL CUI RO 3522890
DAMAR CONSULT SRL CUI RO 14259138
ROME TRAF PLUS S.R.L. CUI 39997114
TEGRA PLUS SRL CUI 35428817
Valoare atribuită
1.100.000 RON
din 2.010.000 RON estimat
45,3%
Adjudecat la 54,7% din estimat · economie 910.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.