Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE REACTIVI 05.07.2023 - SYNTTERGY CONSULT SRL

Număr anunț
CAN1114187
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.400 RON
Valoare atribuită
24.400 RON
Data anunțului
20.10.2023 15:05

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 24.400 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
SYNTTERGY CONSULT 24.400 RON

Valoare atribuită

24.400 RON

din 24.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.