Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MAT SANITARE 17.07.2023 - LUMAMED HEALTH&CARE SRL

Număr anunț
CAN1114182
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
Cod CPV
33141624-0 · Truse de administrare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.719 RON
Valoare atribuită
19.719 RON
Data anunțului
20.10.2023 14:38

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 19.719 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
Lumamed Health&Care 19.719 RON

Valoare atribuită

19.719 RON

din 19.719 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.