Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 2,0% sub estimat

Presă pentru pastile în cadrul proiectului cu titlul: „Înființarea și operaționalizarea unui Centru de Competență pentru Sănătatea Solului și Siguranța Alimentară - CeSoH”, nr. 760005/30.12.2022, cod 2 în Universitatea „Dunărea de Jos”din Galați

Număr anunț
SCNA1093994
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
42636000-3 · Prese (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.757 RON
Valoare atribuită
48.761 RON 2,0% sub estimat
Data anunțului
20.10.2023 09:31
Anunț de participare
SCN1129519

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

48.761 RON

din 49.757 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 996 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.