Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 0,6% sub estimat

Servicii de proiectare, asistenta tehnica si executie lucrari pentru obiectivul „CONSTRUIREA RETELEI INTELIGENTE DE TRANSPORT SI DISTRIBUTIE GAZE NATURALE IN COMUNELE FANTANA – MARE, BOROAIA, BOGDANESTI”

Număr anunț
CAN1114262
Furnizor / câștigător
DAROCONSTRUCT SRL (CUI 17749762)
Cod CPV
45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81.462.943,30 RON
Valoare atribuită
80.997.000 RON 0,6% sub estimat
Data anunțului
25.10.2023 16:06
Anunț de participare
CN1055256

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
DAROCONSTRUCT SRL CUI RO17749762
Asociați 3
AMG PROM CUI 1017600029309
CONEST SA CUI RO 1959695
Subcontractanți 9
CIMBRU-TEI COM SRL CUI RO 9288250
ECONOVA S.R.L. CUI RO24586285
GEODESIGN SURVEY SRL CUI RO28915275
GEPROCON SA CUI RO 6197050
KOT PROEX SRL CUI 13152620
REVIVO SRL CUI RO15857369
VANGAZ INSTAL S.R.L. CUI RO41522311
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 4
ALROSEL PROJECT SRL CUI RO37969398
TEOVAL & CO. SRL CUI RO 30516918
Subcontractanți 1
ADELACAD SRL CUI 37957717
Terți + subcontractanți 1
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
GAZMIR IAŞI SRL CUI RO 28259650
Asociați 4
DANLIN XXL SRL CUI 16360111
GEO MYKE SRL CUI RO 8642901
Subcontractanți 12
APOPI&BLUMEN SRL CUI RO 5386728
CONALID SRL CUI RO 10844872
DAMIENA SRL CUI 13667201
ELMOND COM SRL CUI RO 12448866
FINILUX DECOR SRL CUI 24497340
GAZINSTAL SRL CUI 18646757
SPEED IAŞI SRL CUI 31341750

Valoare atribuită

80.997.000 RON

din 81.462.943,30 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 465.943,30 RON

Deschise acum pe acest cod

17 licitații deschise pe 45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de a…

Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.