Atribuită
Anunț atribuire
SERVICII DE REPARARE SI INTRETINERE APARATURA MEDICALA – Relansare procedura
- Număr anunț
- SCNA1061363
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Furnizor / câștigător
- NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 74.425 RON
- Valoare atribuită
- 291.830,76 RON
- Data anunțului
- 26.10.2023 13:21
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (18)
Estimat: 303.200 RON Adjudecat: 291.830,76 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Revizie anuala si interventii la solicitare la Electrocauter DI… | 23.000 RON | NICONSULTING TECHNICS SRL | 19.475 RON ↓15,3% |
| 2 | Revizie anuala si interventii la solicitare la Electrocauter AA… | 15.000 RON | — | |
| 3 | Revizie anuala si interventii la solicitare la Instalatia de st… | 13.000 RON | NICONSULTING TECHNICS SRL 3 contracte | 77.900 RON |
| NICONSULTING TECHNICS SRL · contract A 1365 · 06.02.2023 | 6.175 RON | |||
| NICONSULTING TECHNICS SRL · contract A 1137 · 01.02.2022 | 6.175 RON | |||
| NICONSULTING TECHNICS SRL · contract A 12431 · 08.11.2021 | 65.550 RON | |||
| 4 | Revizie anuala si interventii la solicitare la Phacoemulsificat… | 18.800 RON | Anulat | — |
| 5 | Interventie la solicitare la Videobronhoscop FUJI EPX-2500 | 10.800 RON | Anulat | — |
| 6 | Interventie la solicitare la Lampa scialitica cu 2 brate LED LU… | 18.000 RON | — | |
| 7 | Revizie anuala si interventii la solicitare la Sistem ventilati… | 8.400 RON | S&T MEDTECH 3 contracte | 54.800 RON |
| S&T MEDTECH · contract A 3914 · 12.04.2023 | 4.200 RON | |||
| S&T MEDTECH · contract A 12432 · 08.11.2021 | 46.400 RON | |||
| S&T MEDTECH · contract A 3146 · 16.03.2022 | 4.200 RON | |||
| 8 | Service lunar, interventie la orice solicitare si revizie anual… | 24.000 RON | DRAEGER ROMANIA | 23.855,76 RON ↓0,6% |
| 9 | Revizie anuala si interventii la solicitare la Aparat de aneste… | 14.000 RON | Anulat | — |
| 10 | Interventie la solicitare la Electroencefalograf NEUROFAX GE 92… | 9.000 RON | Anulat | — |
| 11 | Interventie la solicitare la Electroencefalograf BQ 2500 ACQ | 9.000 RON | Anulat | — |
| 12 | Interventie la solicitare la Electromiograf NEUROPACK S1 MED 94… | 9.000 RON | Anulat | — |
| 13 | Revizie anuala si interventii la solicitare la Monitor triaj ti… | 8.000 RON | — | |
| 14 | Revizie anuala si interventii la solicitare la Videolaringoscop… | 10.000 RON | Anulat | — |
| 15 | Revizie anuala si interventii la solicitare la Aparatura G.E | 40.000 RON | MEDIST IMAGING & P.O.C. 3 contracte | 60.000 RON |
| MEDIST IMAGING & P.O.C. · contract A 12434 · 08.11.2021 | 38.400 RON | |||
| MEDIST IMAGING & P.O.C. · contract A 5315 · 02.05.2022 | 19.200 RON | |||
| MEDIST IMAGING & P.O.C. · contract A 9939 · 15.09.2023 | 2.400 RON | |||
| 16 | Revizie anuala si interventii la solicitare la Ecograf ALPHA 6 … | 13.200 RON | MEDIQ INNOVATIVE TECHNOLOGIES SRL 2 contracte | 19.800 RON |
| MEDIQ INNOVATIVE TECHNOLOGIES SRL · contract A 12435 · 08.11.2021 | 13.200 RON | |||
| MEDIQ INNOVATIVE TECHNOLOGIES SRL · contract A 5318 · 02.05.2022 | 6.600 RON | |||
| 17 | Interventie la solicitare la Statie de monitorizare tip EDAN, i… | 30.000 RON | PAPAPOSTOLOU S.R.L 5 contracte | 36.000 RON |
| PAPAPOSTOLOU S.R.L · contract A 12436 · 08.11.2021 | 30.000 RON | |||
| PAPAPOSTOLOU S.R.L · contract A 14138 · 08.12.2022 | 1.500 RON | |||
| PAPAPOSTOLOU S.R.L · contract A 5657 · 06.05.2022 | 1.500 RON | |||
| PAPAPOSTOLOU S.R.L · contract A 13002 · 22.11.2021 | 1.500 RON | |||
| PAPAPOSTOLOU S.R.L · contract A 10924 · 06.10.2023 | 1.500 RON | |||
| 18 | Interventie la solicitare la Monitor Philips MP 20 si MP 40 | 30.000 RON | — | |
Valoare atribuită
291.830,76 RON
din 74.425 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro