Atribuită Anunț atribuire

Acord Cadru de furnizare insuline

Număr anunț
CAN1114640
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33615100-5 · Insulina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288.800,40 RON
Valoare atribuită
323.161,20 RON
Data anunțului
31.10.2023 09:14
Anunț de participare
CN1059052

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (11)

Adjudecat: 323.161,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 INSULINA ASPART 100UI/ml x 3 ml - FIASP-FLEXPEN Anulat
2 INSULINA ASPART 100UI/ml x 3 ml - NOVOMIX30 FLEXPEN
3 INSULINA ASPART 100UI/ml x 3 ml - NOVORAPID FLEXPEN
4 INSULINA DEGLUDEC 100UI/ml x 3 ml -TRESIBA PEN MEDIPLUS EXIM 184.202,40 RON
5 INSULINA DETEMIR 100UI/ml x 3 ml - LEVEMIR CARTUS MEDIPLUS EXIM SRL 9.590,40 RON
6 INSULINA GLARGIN - TOUJEO 300UI/ML PEN MEDIPLUS EXIM 96.896,40 RON
7 INSULINA GLARGIN - 100UI/ml x 3 ml PEN
8 INSULINA LISPRO 100UI/ml x 3 ml - HUMALOG MIX25 KWIKPEN
9 INSULINA LISPRO 100UI/ml x 3 ml - HUMALOG 100UI/ML DONA. LOGISTICA 2 contracte 32.472 RON
DONA. LOGISTICA · contract 1 · 23.10.2023 10.824 RON
DONA. LOGISTICA · contract 29253 · 23.10.2023 21.648 RON
10 INSULINA UMANA CU ACTIUNE RAPIDA 100UI/ml x 3 ml KWIKPEN
11 INSULINA UMANA 100UI/ml - INSUMAN COMB 25 OPTISET Anulat

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIPLUS EXIM SRL CUI RO 9311280
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278

Valoare atribuită

323.161,20 RON

din 288.800,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.