Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Extindere contorizare inteligentă cu automatizare retea Medie Tensiune şi integrare SCADA din zona urbană, judet Bacău - Lot 1 (Cod SMIS: 142501) Implementarea distribuţiei inteligente într-o zonă omogenă de consumatori preponderent casnici de energie electrică, din zona rurală a judeţului Neamţ, prin montarea de contoare inteligente şi modernizare LEA 0,4kV - Lot 2 (Cod SMIS 141867)
- Număr anunț
- CAN1115124
- Autoritate contractantă
- DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
- Cod CPV
- 45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 131.750.096,35 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 05.11.2023 17:01
- Anunț de participare
- CN1055929
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
ELECTROCONSTRUCTIA ELCO SA CUI RO 3427392
Asociați 13
3Z ELECTROSERVICE S.R.L. CUI RO 16190785
ADREM INVEST S.A. CUI RO 3020924
BUILD INSTAL ELECTRIC SRL CUI RO 28386077
D & D ELECTRIC STAR SRL CUI RO 20962760
ELBORAR SERV SRL CUI RO 18201082
ELECTRIC VOLT SRL CUI RO 15766287
ELECTROPREST SRL CUI RO 8997912
ENERGOICE SRL CUI RO 5603916
LUCRIS INVEST SRL CUI RO21766281
LUCRIS SERV SRL CUI RO 9998240
PROELECTRIC SRL CUI RO15239791
ENERGOSMART MT SRL CUI 34103388
SOFIN INVEST SRL CUI 17435824
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
EXIMPROD ENGINEERING S.A. CUI RO 6482146
Asociați 1
ELECTROMONTAJ SA CUI RO 566
Valoare atribuită
0 RON
din 131.750.096,35 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 131.750.096,35 RON
Deschise acum pe acest cod
7 licitații deschise pe 45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electri…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.