Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 16,3% sub estimat
Achizitie lucrari in vederea obtinerii Autorizatiei de Securitate la Incendiu pentru obiectivul de investitii ,,Consolidare si reabilitarea cladire C1 Teatrul Tony Bulandra” – PMT-2021-P-010, cod unic de identificare 4279944-2021-8.1
- Număr anunț
- SCNA1064298
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Furnizor / câștigător
- INACO LEGAL SRL (CUI 26804696)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 853.447,68 RON
- Valoare atribuită
- 714.689,72 RON 16,3% sub estimat
- Data anunțului
- 06.11.2023 12:35
- Anunț de participare
- SCN1094392
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INACO LEGAL SRL CUI RO 26804696
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
T.M.G.- CONPREST SRL CUI RO 6826223
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DEFLAMMO FIRE PROTECTION SRL CUI RO38088230
Subcontractanți 1
CONECO ROMANIA S.R.L. CUI RO386441
Valoare atribuită
714.689,72 RON
din 853.447,68 RON estimat
16,3%
Adjudecat la 83,7% din estimat · economie 138.757,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.