Atribuită
Anunț atribuire
Servicii de Revizie tehnica autospeciale DACIA
- Număr anunț
- SCNA1089741
- Autoritate contractantă
- U.M. 0575 Bucuresti - Directia Generala de Jandarmi a Municipiului Bucuresti (CUI 4340676)
- Furnizor / câștigător
- MERIDIAN NORD SRL (CUI 29300928)
- Cod CPV
- 50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.211,53 RON
- Valoare atribuită
- 107.732,95 RON
- Data anunțului
- 08.11.2023 09:08
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (4)
Estimat: 58.800 RON Adjudecat: 107.732,95 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Revizie tehnică Dacia Duster 1,3 TCE | 10.800 RON | — | |
| 2 | Revizie tehnică Dacia Duster 1,5 DCI | 11.700 RON | MERIDIAN NORD 2 contracte | 95.585,42 RON |
| MERIDIAN NORD · contract 430.909 · 25.07.2023 | 58.521,42 RON | |||
| MERIDIAN NORD · contract 431521 · 26.10.2023 | 37.064 RON | |||
| 3 | Revizie tehnică Dacia Logan 0,9 TCE | 13.200 RON | — | |
| 4 | Revizie tehnică Dacia Duster | 23.100 RON | MERIDIAN NORD 2 contracte | 12.147,53 RON ↓47,4% |
| MERIDIAN NORD · contract 431.025 · 21.08.2023 | 3.824,17 RON | |||
| MERIDIAN NORD · contract 431522 · 26.10.2023 | 8.323,36 RON | |||
Valoare atribuită
107.732,95 RON
din 49.211,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro