Atribuită
Anunț atribuire
LOT 1 Asigur bunuri mobile ce constituie garantie acordata in favoarea BRD GSG SA si BCR SA pentru ctr. de credit nr. 972/22.12.2011. si 973/22.12.2012 LOT 2 Asigur bunuri mobile ce constituie gar. la ctr. de credit nr. 72/303/2216/26.04.2012. incheiat cu CEC BANK si BRD GSG LOT 3 Asigur. bunuri. mobile ce constituie gar. la ctr. 420/24.09.2010. incheiat cu CEC BANK SA
- Număr anunț
- SCNA1095087
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66515200-5 · Servicii de asigurare a bunurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 111.036,60 RON
- Valoare atribuită
- 111.036,60 RON
- Data anunțului
- 10.11.2023 09:22
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Valoare atribuită
111.036,60 RON
din 111.036,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro