Atribuită
Anunț atribuire
Servicii de telecomunicații date-voce: telefonie mobilă, telefonie fixă, date mobile, date fixe, telverde - loturi
- Număr anunț
- SCNA1059704
- Autoritate contractantă
- Autoritatea de Supraveghere Financiara (CUI 31588130)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 519.345,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.136.818,44 RON
- Data anunțului
- 14.11.2023 13:33
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 593.999,28 RON Adjudecat: 1.136.818,44 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de telecomunicații date voce: telefonie mobilă, telefo… | 531.499,20 RON | VODAFONE ROMANIA 3 contracte | 1.052.622,07 RON |
| VODAFONE ROMANIA · contract 71 · 14.10.2021 | 477.954,72 RON | |||
| VODAFONE ROMANIA · contract 72 · 14.10.2021 | 238.977,36 RON | |||
| VODAFONE ROMANIA · contract 2/75 · 14.10.2022 | 335.689,99 RON | |||
| 2 | Servicii de telefonie tip „telverde” (taxare inversă) sub formă… | 62.500,08 RON | VODAFONE ROMANIA 3 contracte | 84.196,37 RON |
| VODAFONE ROMANIA · contract 74 · 14.10.2021 | 20.695,44 RON | |||
| VODAFONE ROMANIA · contract 73 · 14.10.2021 | 41.390,88 RON | |||
| VODAFONE ROMANIA · contract 2/74 · 14.10.2022 | 22.110,05 RON | |||
Valoare atribuită
1.136.818,44 RON
din 519.345,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro