Atribuită
Anunț atribuire
Achizitia de echipamente de sudare cu ultrasunete conform Contractului de finantare nr. 360/390036/27.09.2021 pentru Proiectul INFRATECH, Cod SMIS 2014+: 126084
- Număr anunț
- CAN1116091
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE IN SUDURA SI INCERCARI DE MATERIALE - ISIM (CUI RO3041226)
- Furnizor / câștigător
- Herrmann Ultraschalltechnik GmbH & Co. KG (CUI 812079518)
- Cod CPV
- 42662000-4 · Echipament de sudare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.139.132 RON
- Valoare atribuită
- 2.139.132 RON
- Data anunțului
- 19.11.2023 21:00
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 2.139.132 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | Herrmann Ultraschalltechnik GmbH & Co. KG | 2.139.132 RON |
Valoare atribuită
2.139.132 RON
din 2.139.132 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro