Atribuită Anunț atribuire

Servicii de intretinere pe timp de iarna a drumurilor judetene din administrarea Consiliului Judetean Braila, in perioada de iarna 01.11.2023 - 30.04.2025

Număr anunț
CAN1115010
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
Furnizor / câștigător
EURO BUILDING SRL (CUI 14590505)
Cod CPV
90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.711.918,62 RON
Valoare atribuită
10.062.335,47 RON
Data anunțului
24.11.2023 17:01
Anunț de participare
CN1059049

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURO BUILDING SRL CUI RO 14590505

Valoare atribuită

10.062.335,47 RON

din 6.711.918,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.