Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 54,5% sub estimat

MATERIALE SANITARE NEUROCHIRURGIE SI HEMATOLOGIE

Număr anunț
CAN1095325
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
THREE PHARM SRL (CUI 26361386)
Cod CPV
33132000-4 · Implanturi dentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.333.840 RON
Valoare atribuită
607.386 RON 54,5% sub estimat
Data anunțului
26.11.2023 17:00
Anunț de participare
CN1045233

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (9)

Estimat: 1.333.840 RON Adjudecat: 607.386 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 surub transpedicular poliaxial 5,5-abord deschis 450.000 RON Anulat
2 piulita surubur poliaxial 150.000 RON Anulat
3 bara de conexiune longitudinala dreapta 5,5mm 120.000 RON Anulat
4 cusca intervertebrala TL Capstone 200.000 RON MEDTRONIC ROMANIA SRL 140.000 RON ↓30,0%
5 filtru de absorbtie pentru mediatori inflamatori 288.000 RON THREE PHARM 2 contracte 384.000 RON
THREE PHARM · contract 2 · 20.12.2022 96.000 RON
THREE PHARM · contract 91/25.11.2022 · 12.12.2022 288.000 RON
6 ac punctie aspirativa medulara diametru 16G lungime 5-7,5cm 49.360 RON Anulat
7 ac punctie biopsie osteomedulara diametru 8G lungime 15cm 39.000 RON RUBICON EDITECH 89 S.R.L. 2 contracte 46.646 RON
RUBICON EDITECH 89 S.R.L. · contract 1 · 12.12.2022 9.276 RON
VALDOMEDICA TRADING,RUBICON EDITECH 89 S.R.L. · contract 91/25.11.2022 · 12.12.2022 37.370 RON
8 ac punctie biopsie organ solid compatibil cu pistolul Mard Magn… 18.740 RON
9 ac punctie biopsie organ solid compatibil cu pistolul Mard Magn… 18.740 RON VALDOMEDICA TRADING 36.740 RON

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
THREE PHARM SRL CUI RO 26361386
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

607.386 RON

din 1.333.840 RON estimat 54,5%

Adjudecat la 45,5% din estimat · economie 726.454 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.