Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MEDICAMENTE 22.11.2023 -S.C. PHARMA VISION PLUS SRL

Număr anunț
CAN1118063
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
PHARMA VISION PLUS SRL (CUI 13647450)
Cod CPV
33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.267 RON
Valoare atribuită
4.267 RON
Data anunțului
28.12.2023 10:50

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 4.267 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
PHARMA VISION PLUS 4.267 RON

Valoare atribuită

4.267 RON

din 4.267 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.