Atribuită Atribuire

Obiectul contractului îl reprezintă prestarea de servicii medicale, în specialitatea IMAGISTICA PRIN REZONANȚĂ MAGNETICĂ, În ture, servicii ce se vor presta de către prestator prin Dr. Kosztin Daniela Florentina , medic speicalist in specialitatea Radiologie-Imagistică Medicală, cu competențe în Rezonanță Magnetică .Activitatea în cadrul compartimentului RM se va desfasura de luni pana vineri, în două ture . Preţul convenit de către părți, pe care beneficiarul îl va achita prestatorului pentru îndeplinirea contractului este de maxim 17600,00 lei cu Tva inclus pentru 4 luni .Pretul este compus din maxim : -11 ture- la un pret de 400 lei x 11 (ture) =4400.00 lei.Totalul maxim este de de 4400 x 4 luni = 17600,00 lei cu Tva inclus. Contractul intra în vigoare după semanarea lui către părţi şi este valabil până la ocuparea postului vacant prin concurs dar nu mai tarziu de 31.12.2018.

Număr anunț
DAN1009539
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
Sc Meda Imagistica Srl (CUI 3593474)
Cod CPV
85140000-2 · Diverse servicii de sanatate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.600 RON
Data anunțului
11.09.2018 15:27

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.