Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE SI LIVRARE JALUZELE VERTICALE PENTRU SEDIUL SCPLEP UIVAR

Număr anunț
DA29924994
Autoritate contractantă
COMUNA UIVAR (PRIMARIA COMUNEI UIVAR TIMIS) (CUI 9640615)
Cod CPV
39515400-9 · Jaluzele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
41.021.442 RON
Data publicării
10.02.2022 00:00
Data finalizării
14.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.021.442 RON