Atribuită
Atribuire
Obiectul contractului îl reprezintă prestarea de servicii medicale, în specialitatea IMAGISTICA PRIN REZONANȚĂ MAGNETICĂ, În ture, servicii ce se vor presta de către prestator prin Dr. Bute Mirela Nicoleta medic speicalist in specialitatea Radiologie-Imagistică Medicală, cu competențe în Rezonanță Magnetică .Se vor presta un maxim de 11 ture pe luna. activitatea în cadrul ompartimentului RM se va desfasura de luni pana vineri, în două ture dupa cum urmeaza: Tura I între orele 07:00-13:00.Tura II între orele 13:00-19:00.Preţul convenit de către părți, pe care beneficiarul îl va achita prestatorului pentru îndeplinirea contractului este de maxim 27720,00 lei pentru 4 luni .Pretul este compus din maxim :-11 ture- la un pret de 630 lei x 11 (ture) =6930.00 lei.Totalul maxim este de de 6930 x 4 luni = 27720,00 lei . Contractul intra în vigoare după semanarea lui către părţi şi este valabil până la ocuparea postului vacant prin concurs dar nu mai tarziu de 31.12.2018.
- Număr anunț
- DAN1010173
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
- Furnizor / câștigător
- Bute Mirela Nicoleta PFA (CUI 34069588)
- Cod CPV
- 85140000-2 · Diverse servicii de sanatate (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 27.720 RON
- Data anunțului
- 17.09.2018 09:42
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.