Atribuită
Atribuire
"Componenta utilizata pentru masurarea temperaturilor, termocuplu normal, cod TTC.K(L=2000 MM;Li=1800 mm; Ø=22x3; ns.G1""); Componenta utilizata pentru masurarea temperaturilor, termorezistenta miniatura cod.TTR.-Pt-100-:00.0.00.0.0.75 – Φ 4,8 mm. Componenta utilizata pentru masurarea temperaturilor, termorezistenta miniatura cod.TTR.-Pt-100-:00.0.00.0.0.76 - Φ 8 mm"
- Număr anunț
- DAN1032393
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
- Furnizor / câștigător
- AMPER SRL (CUI 8952236)
- Cod CPV
- 38417000-1 · Termocupluri (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 16.440 RON
- Data anunțului
- 15.11.2018 14:03
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.