Atribuită Cumpărare directă

CORP STRADAL SOLAR LED SENZOR 15W 6500K

Număr anunț
DA35041836
Autoritate contractantă
COMUNA MISCA (PRIMARIA COMUNEI MISCA) (CUI 3519305)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
31532920-9 · Becuri si lampi fluorescente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.256,35 RON
Data publicării
14.02.2024 13:46
Data finalizării
15.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.256,35 RON