Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suflanta STIHL BG86

Număr anunț
DA29937725
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIILE (PRIMARIA COMUNEI ROSIILE) (CUI 2539495)
Cod CPV
37314000-2 · Instrumente de suflat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
41.640.660 RON
Data publicării
14.02.2022 00:00
Data finalizării
15.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.640.660 RON