Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE CONSULTANȚĂ ÎN MATERIE DE SANATATE ȘI SECURITATE ÎN MUNCĂ

Număr anunț
DA29942276
Autoritate contractantă
COMUNA SCHELA (CUI 3126381)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
3.814.348 RON
Data publicării
14.02.2022 00:00
Data finalizării
15.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.814.348 RON