Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE ÎNREGISTRARE AUDIO - VIDEO , FOTOGRAFIERE ȘI EDITARE EVENIMENTE

Număr anunț
DA29940835
Autoritate contractantă
COMUNA SCHELA (CUI 3126381)
Cod CPV
79960000-1 · Servicii de fotografie si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.006 RON
Valoare atribuită
18.589.287 RON
Data publicării
14.02.2022 00:00
Data finalizării
15.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.589.287 RON

din 2.006 RON estimat