Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare servicii dezinfectie Covid-19 Direcția Națională de Probatiune

Număr anunț
DA29939990
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.946.064 RON
Data publicării
14.02.2022 00:00
Data finalizării
15.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.946.064 RON