Atribuită Cumpărare directă

Respisun Solutie salina hipertonica 3% x 24 unidoze x 4 ml - cota TVA 19%

Număr anunț
DA35024932
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc "dr. George Trifon" Nasaud (CUI 4347879)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
213,40 RON
Data publicării
13.02.2024 13:46
Data finalizării
15.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

213,40 RON