Ofertă acceptată Cumpărare directă

TUB NEON 36W SNOW WHITE SI DROSERE

Număr anunț
DA29940717
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura, Centrul Judetean Valcea (CUI 23082476)
Cod CPV
31532910-6 · Tuburi fluorescente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.859.138 RON
Data publicării
14.02.2022 00:00
Data finalizării
15.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.859.138 RON