Ofertă acceptată Cumpărare directă

Delegare a gestiunii serviciului public de salubrizare in comuna Mugeni, judetul Harghita

Număr anunț
DA29916332
Autoritate contractantă
Comuna Mugeni (CUI 4368065)
Cod CPV
90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
17.144.302 RON
Data publicării
09.02.2022 00:00
Data finalizării
15.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.144.302 RON