Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bonuri valorice pentru carburanți auto pentru parcul auto al Primariei comunei Țuțora

Număr anunț
DA29954765
Autoritate contractantă
Comuna Tutora (Primaria comunei TUTORA) (CUI 4540224)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.201.891 RON
Data publicării
15.02.2022 00:00
Data finalizării
16.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.201.891 RON