Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de Asistență Tehnică din partea proiectantului și elaborare Proiecte AS-BUILD

Număr anunț
DA29956604
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3 RON
Valoare atribuită
38.189.005 RON
Data publicării
15.02.2022 00:00
Data finalizării
16.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.189.005 RON

din 3 RON estimat