Atribuită
Atribuire
Servicii de organizare eveniment ce constau în închirierea a două săli de conferință după cum urmează: - Sală de conferință pentru 15 persoane în data de 26.03.2019 între orele 17:00 – 20:00. - Sală de conferință pentru 2 – 3 persoane în perioada 25.03.2019 ora 09:00 – 27.03.2019 ora 19:00 care să fie dotată în permanență conform ofertei.
- Număr anunț
- DAN1083782
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERA (CUI 4193222)
- Furnizor / câștigător
- JW MARRIOTT INTERNATIONAL HOTELS INC (CUI 13294323)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 10.800 RON
- Data anunțului
- 27.03.2019 09:58
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.