Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE MATERIAL ANTIDERAPANT PENTRU DRUMURI FORMAT DIN AMESTEC DE NISIP SI SARE

Număr anunț
DA29944166
Autoritate contractantă
COMUNA IACOBENI (PRIMARIA COMUNEI IACOBENI) (CUI 4307114)
Cod CPV
44113910-7 · Materiale de intretinere rutiera de iarna (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85 RON
Valoare atribuită
38.977.798 RON
Data publicării
14.02.2022 00:00
Data finalizării
16.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.977.798 RON

din 85 RON estimat