Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv dirig de santier la Extindere reţea de canalizare menajeră str. Pascal Unguran, oraş Mioveni

Număr anunț
DA29956580
Autoritate contractantă
ORASUL MIOVENI (CUI 4318199)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.588.340 RON
Data publicării
15.02.2022 00:00
Data finalizării
16.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.588.340 RON