Atribuită Atribuire

Servicii de asistență medicală, prestate de 1 asistentă medicală, la Adăpostul de noapte, din mun. Arad, Calea 6 Vânători nr. 55, în perioada 03.06.2019 - 31.12.2019, cu posibilitate de prelungire pentru perioada 01.01.2020 - 30.04.2020, dacă sunt alocate fonduri cu această destinație. A fost organizata procedura proprie - servicii cuprinse in Anexa nr. 2 din Legea nr. 98/2016, cu modificarile si completarile ulterioare.

Număr anunț
DAN1109795
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA ARAD (CUI 13934937)
Furnizor / câștigător
ADEMEDSAN SRL (CUI RO16199610)
Cod CPV
85141200-1 · Servicii prestate de personalul de asistenta medicala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.040 RON
Data anunțului
03.06.2019 15:36

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.