Ofertă acceptată Cumpărare directă

AER CONDITIONAT GOLDSENSE 12000 BTU CU KIT DE INSTALARE SI MONTAJ INCLUS

Număr anunț
DA29958136
Autoritate contractantă
COMUNA MAERISTE (PRIMARIA MAERISTE JUD. SALAJ) (CUI 4292030)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.180.635 RON
Data publicării
16.02.2022 00:00
Data finalizării
17.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.180.635 RON