Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de realizare a rețelei locale de date și telefonie fixă digitală Primaria Brosteni

Număr anunț
DA29966028
Autoritate contractantă
ORASUL BROSTENI (CUI 5927254)
Cod CPV
32410000-0 · Retea locala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.720.259 RON
Data publicării
16.02.2022 00:00
Data finalizării
17.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.720.259 RON