Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tonere Black Toner Cartridge Dual Pack, Phaser 3225 WC3225 3K COMPATIBIL, Compatibil Katun 85a, 35a

Număr anunț
DA29962204
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA MARAMURES (CUI 3627064)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
5.783.680 RON
Data publicării
16.02.2022 00:00
Data finalizării
17.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.783.680 RON