Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări puncte aprindere pentru sistem de telegestiune iluminat public com. Șotânga, jud. Dâmbovița

Număr anunț
DA29964759
Autoritate contractantă
COMUNA ŞOTÂNGA (CUI 4344570)
Cod CPV
45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
917.713 RON
Data publicării
16.02.2022 00:00
Data finalizării
17.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

917.713 RON