Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii IT de hosting si mentenanta email

Număr anunț
DA29965580
Autoritate contractantă
ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
Cod CPV
72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.001.183 RON
Data publicării
16.02.2022 00:00
Data finalizării
17.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.001.183 RON