Ofertă acceptată Cumpărare directă

HIPOCLORIT DE SODIU min12,5% pentru statii de clorinare a apei Cu aviz MS Biocid

Număr anunț
DA29956636
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIA MONTANA (CUI 4562290)
Cod CPV
24312220-2 · Hipoclorit de sodiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.858.543 RON
Data publicării
15.02.2022 00:00
Data finalizării
17.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.858.543 RON