Atribuită
Atribuire
Servicii de date – internet (pentru perioada 01.05-31.12.2019 ), cu posibilitatea prelungirii pentru o perioada de 4 luni. Pret unitar (lei fara TVA)/luna: 163.4; Pret pentru perioada 01.05-31.12.2019 (lei fara TVA): 1307,20; Pret pentru perioada 01.05-31.12.2019 cu posibilitatea prelungirii pentru o perioada de 4 luni (lei fara TVA ): 1960,80
- Număr anunț
- DAN1122675
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MR.CONSTANTIN ENE" AL JUDETULUI BACAU (CUI 4278833)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 1.960,80 RON
- Data anunțului
- 03.07.2019 08:41
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.