Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție servicii de catering pt. ”pauza de cafea” aferentă instruirii personalului - proiect CLEAR

Număr anunț
DA29964347
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VASLUI (CUI 3337532)
Cod CPV
55300000-3 · Servicii de restaurant si de servire a mancarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.867.579 RON
Data publicării
16.02.2022 00:00
Data finalizării
17.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.867.579 RON