Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE NECESARE PENTRU INTERVENTII IN REGIM AVARIE-CONF.I.P 1939/21.01.2022

Număr anunț
DA29968384
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
Cod CPV
42131160-5 · Hidranti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.217.116 RON
Data publicării
17.02.2022 00:00
Data finalizării
17.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.217.116 RON