Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Aparat Foto Compact Sony DSC-HX60 20.4MP Wi-Fi NFC + Card mem 256GB + Geanta foto Case Logic

Număr anunț
DA29962702
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Cod CPV
38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.094.773 RON
Data publicării
16.02.2022 00:00
Data finalizării
17.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.094.773 RON