Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ridicari topografice pentru strazi si drumuri in intravilan

Număr anunț
DA29960759
Autoritate contractantă
Comuna Varias (CUI 4483870)
Cod CPV
71355200-3 · Servicii de arpentaj cadastral (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.003.414 RON
Data publicării
16.02.2022 00:00
Data finalizării
17.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.003.414 RON