Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dezinfectie prin nebulizare. 5928 m3

Număr anunț
DA29962918
Autoritate contractantă
Centrul National al Cinematografiei (CUI 4283830)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.076.030 RON
Data publicării
16.02.2022 00:00
Data finalizării
17.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.076.030 RON